TESAKOM , makine , maden , kimya , elektrik ,otomasyon ve inşaat alanlarında tasarım , AR-GE , projelendirme , uygulama , imalat , tesis tasarımı , malzeme tedarik , bakım , montaj , demontaj  işlerinde hizmet vermek için kurulmuştur.

Bünyemizdeki personellerimiz , yukarıdaki alanlarda tesis tasarlamış , tüm makine ve ekipmanlarının yerleşim projelerini hazırlamış , güç ihtiyaçlarını belirlemiş ve projenin yürütülmesinde lider görevler almışlardır. Bundan sonra da TESAKOM çatısı altında sizler için görev alacaklardır.

İhtiyacınız olan makine ve ekipmanı sizler için tasarlayıp anahtar teslimi çalıştırılmasını sağlamayı hedeflemekteyiz.

Yine ihtiyacınız olan herhangi bir tesisi veya fabrikayı veya da tesis içerisindeki lokal bir bölgeyi 3D olarak tasarlayıp ,  imalatlarını yapmayı hedeflemekteyiz.

Sisteminizdeki her türlü ekipman veya ünitenin bakım onarım işlerini de yapmayı hedeflemekteyiz.

Soğutma kulesi , tavan vinci , kule vinç , beton santrali , çelik yapılar , pompa ,  konveyör bant , silo-tank , paletli besleyici , vidalı besleyici , pnömatik taşıma alanlarındaki ihtiyaçlarınıza çözüm sunmayı hedeflemekteyiz.

AR-GE çalışmalarımızla sistemlerinizin daha verimli çalışmasını temin etmeyi hedeflemekteyiz.

Tarafımızdan yapılacak market araştırmalarıyla yeni sektörlere ait bilgiler veya mevcut durumunuz hakkında bilgi edinebilirsiniz.

İlgilendiğiniz alanlarda tam ve ekonomik çözümler bulacaksınız.

TESAKOM olarak Hayallerinizi İmal Etmeye talibiz.